Kochani, nie zaniechaliśmy pracy nad wydarzeniem!

Pomimo, iż nie ma jeszcze daty na rok 2024, prace trwają! W dniu wczorajszym odbyło się kolejne spotkanie z księdzem biskupem Zbigniewem Zielińskim, aby to wydarzenie było dobrze zaplanowane i przygotowane. Serdecznie dziękujemy za modlitwę i w niej o Was pamiętamy.
w imieniu organizatorów - ks. Rafał Jarosiewicz

Nowa szata!

Na wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103 - Mobilny Konfesjonał będzie już z "nową szatą" tzn. przygotowujemy nową zewnętrzną grafikę na 10-lecie funkcjonowania tego dzieła. 

Życzenia...

Dziś najważniejsze święta chrześcijaństwa. Zwycięstwo życia nad śmiercią, miłości nad lękiem. Niech Zmartwychwstanie będzie dla nas powodem do radości i odkrywania sensu naszego życia. Niech On zmartwychwstaje w nas, abyśmy nie mogli nie mówić o tej miłości. Jezus żyje! Bądźmy Jego świadkami!

Przygotowujemy Muzeum!

Na wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103 będzie obecne Muzeum Najdłuższego Rachunku Świata! To w nim będzie można zobaczyć i usłyszeć historię, którą napisał ten rachunek. Cieszymy się, i wierzymy że muzeum zainspiruje tysiące osób by marzyć! 

Prezenty!

Codziennie w rozważaniach na kanale You Tube SMS z Nieba TV - w ostatniej części każdego odcinka staramy się przygotować dla Was prezent. Co trzeba zrobić?

Lekarz i autor książek na wydarzeniu!

Na Usprawiedliwieni 2103 będzie jak już wiecie kącik pt.:„Kwadrans z autorem”. Kolejną osobą zaproszoną do niego jest pan Lech Mucha - lekarz i autor książek.

Msze św. trwają!

Jak zapowiadaliśmy rozpoczynając przygotowania do wydarzenia - na każdy dzień (zanim wydarzenie się rozpocznie) - przewidziana jest Eucharystia za wszystkich, którzy danego dnia coś dobrego zrobią dla wydarzenia.

Dziś Droga Krzyżowa o pokój

Dziś Droga Krzyżowa o pokój - rozważania: 
Znani i cenieni Kapłani z TiK Toka… 
21.37 - na YouTube SMS z Nieba TV 
Możesz? Udostępnij i Podaj dalej! 
Cześć z nich poznasz dziś gdy będą prowadzić modlitwę! 
Usprawiedliwieni 2103

Dziękczynienie za posługę bpa Edwarda Dajczaka

W dniu dzisiejszym o 11.00 w katedrze Koszalińskiej, będziemy uczestniczyć w niezwykłej Mszy św. dziękczynnej za 15 lat posługi biskupa Edwarda Dajczaka. 

Przez całe lata wspierał on i błogosławił podobnym inicjatywom. 

24h dla Pana

Właczamy się w papieską inicjatywę "24 godzin dla Pana". Zachęcamy, aby pobrać materiały duszpasterskie w języku polskim, które można wykorzystać podczas celebracji "24 godzin dla Pana" w dniach 17-18 marca 2023 r.

nowaewangelizacja.org 

SMS z Nieba TV razem z u2103

Codziennie w rozważaniach na kanale YouTube SMS z Nieba TV - w ostatniej części - kolejne informacje, konkursy, postęp prac nad wydarzeniem. Zachęcamy do śledzenia. 

Aby nie zabrakło go za rok! 

Na Usprawiedliwieni 2103 (w tym roku) miał być w kącik „Kwadrans z autorem” - Grzegorz Miecznikowski! 

Nie chcemy, aby go zabrakło za rok! 

Przypominamy: Każdy z uczestników będzie mógł dostać jedną z 20 książek autorów obecnych na wydarzeniu a nawet poprosić o autograf.

Jeśli chodzi o zapisy na spotkanie z jedną z osób - cierpliwości! 

Jeszcze możesz zaproponować datę!

Kochani, co poszukiwania nowej daty wydarzenia Usprawiedliwieni 2103. 

Pod filmikiem z rozważaniami

Kącik „Kwadrans z autorem”

Na Usprawiedliwieni 2103 (w tym roku) miał być kącik „Kwadrans z autorem”. Miało to być zaprezentowane w tym tygodniu. 

Nie chcemy by go zabrakło za rok! 

Szukamy nowej daty!

Rozpoczęliśmy poszukiwania nowej daty wydarzenia Usprawiedliwieni 2103. 

Pod filmikiem z rozważaniami

0świadczenie

Z racji kontrowersji spowodowanych datą planowanego wydarzenia i przypisywaniem organizatorom złych intencji, jesteśmy zmuszeni przełożyć spotkanie Usprawiedliwieni2103. Chcemy uniknąć sytuacji, w której zarzuca się organizatorom, a szerzej Kościołowi promowanie wagarowania i przyzwalanie na uciekanie w pierwszym dniu wiosny ze szkoły. 

Intencja, która nam przyświecała podczas planowania wydarzenia, zakładała wręcz przeciwnie – zaproponowania pełnoletnim uczestnikom, niepełnoletnim uczniom oraz ich opiekunom alternatywy dla wagarowania w postaci wspólnego, zaplanowanego i zorganizowanego wyjścia w podanym dniu.

W sytuacji, w której nasze intencje mogą zostać źle zrozumiane, nie chcemy przyczyniać się do dawania pożywki głosom nieprzychylnym Kościołowi. Ze smutkiem przekładamy nasze spotkanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym obiekcie, w marcu przyszłego roku, choć nie 21 marca.

Bilety, które już zostały zakupione, zachowują swoją ważność. Oczywiście, przewidujemy również za nie zwroty pieniędzy. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów zostaną podane w najbliższym czasie/mailowo.

w imieniu Organizatorów
ks. Rafał Jarosiewicz

Piękno…

Piękno… niech ten (8 marca)  dzień dla Wszystkich Pań wyjątkowy - będzie codziennie…
Jeśli światła choć trochę tworzą piękno - niech rownież oddają chwałę Bogu… na Usprawiedliwieni 2103 
 
 
 
Ps. To przykładowo dobrane światła do zupełnie innej inicjatywy…

Książka na ulicach!

Kochani, na ulicach miast rozdajemy książki! Tak, to śmiała akcja, która nie była powiązana ( do dziś) aż tak ściśle ze spotkaniem Usprawiedliwieni 2103. Od teraz bowiem w każdej rozdanej książce jest pieczątka z zaproszeniem na to spotkanie. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie! 

Podaj dalej

Zapraszamy podajmy plakat dalej! Tu możesz pobrać.  

Wydrukuj!

Udostępnij a jak chcesz - przerób i dodaj co uważasz! 

pobierz plakat

A co, jeśli mam już książkę "7"?

Mogło się zdarzyć, że książka "7" jest już w Twoim posiadaniu. Mamy na to rozwiązanie. Po odebraniu książki przy wejściu do hali, możesz się udać do stoiska o nazwie: "Wymiana książek", Byśmy wiedzieli ile książek mamy przygotować na wymianę, potrzebujemy Twojego zgłoszenia. 
Książka, którą proponujemy, to "M+P+J", autorstwa Magdaleny Plucner i ks. Piotra Jarosiewicza.

Logo Fundacji SMS z Nieba

 

Fundacja SMS z Nieba
ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin
tel. 83 313 18 42
email: fundacja@smsznieba.pl

KRS: 0000475218
NIP: 6692520108
REGON: 321424220

Logo Duszpasterstwa Młode Wino

 

Duszpasterstwo Młodzieży
Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
mlodewino.pl