Książki na ulicach!

Kochani, na ulicach miast rozdajemy książki! To akcja, która jest powiązana ze spotkaniem Usprawiedliwieni 2103. W każdej rozdanej książce jest pieczątka z zaproszeniem na to spotkanie. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie! 

Kto będzie na Stadionie?

Doświadczamy na dziś wielu pytań o prelegentów i program spotkania na stadionie w 2025 roku. Jesteśmy na etapie rozeznawania i słuchania. Prosimy o modlitwę. Choć to trudne chcemy tylko to i aż to co chce Pan Bóg na rekolekcje 7 czerwca 2025. 

Zapisy na rok 2025

Na banerach i informatorach rekolekcyjnych podaliśmy wstępną datę rozpoczęcia zapisów na Usprawiedliwieni 2103. 

Zapisy na rekolekcje na stadionie (na rok 2025) chcemy rozpocząć już 15 czerwca 2024, aby wszystkie miejsca były zajęte. 

W mediach o nas!

Przygotowujemy nową zakładkę na stronę „W mediach o nas” z artykułami, zdjęciami, filmikami itp. o wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103.

Pilne!

Osoby, które otrzymały mandaty (dotyczy kilkudziesięciu aut) zachęcamy, by skontaktowały się ze Strażą miejską i poprosiły o umorzenie. Jest to możliwe.

Mamy datę na 2025!

 
Rekolekcje Usprawiedliwieni 2103 w roku 2025 odbędą się pod hasłem „Jezus na stadionie Legii” - z błogosławieństwem kardynała Kazimierza Nycza i biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Na stadionie w Warszawie spotkamy się 7 czerwca 2025!

Pakiet uczestnika u2103

Podstawowy pakiet dla wszystkich to smycz+identyfikator+książka++informator. Ponieważ dostaliśmy informację od tak wielu z Was, że książkę „7 minut dla Boga” już posiadacie, zmieniliśmy ją na najnowsze „Żarty - Suchary 3”. Jeśli Ktoś będzie jednak chciał ją wymienić na „7 minut dla Boga” będzie taka możliwość w stoisku „Wymiana książek”. 

Stoisko SMS z Nieba TV

 
W rozważaniach na kanale YouTube SMS z Nieba TV - w ostatniej części - kolejne informacje, konkursy, postęp prac nad wydarzeniem losowaliśmy niespodzianki (książki, CD, ikony i różne przydatne rzeczy). 
Będzie je można odebrać na rekolekcjach u2103.pl w przygotowanym stoisku. 

Szukamy wystawienników do kaplicy adoracji!

Jak informowaliśmy w jednym z wcześniejszych newsów - na spotkanie będzie uruchomione przy hali, „Mobilne Oratorium”, w którym przez czas trwania spotkania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Kto nie będzie uczestniczył w wydarzeniu, a mógłby posłużyć godziną adoracji ofiarowaną za spotkanie – prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przez nami trudne zadanie!

Pół tysiąca osób wykupiło obiady i pracujemy nad tym, aby zmniejszyć kolejki pozwalające szybko z obiadu skorzystać. Informacje, jak i gdzie będą wydawane obiady podamy ze sceny na samym wydarzeniu.

Planujemy trochę inny układ ustawienia sceny na hali

Jak informowaliśmy w jednym z wcześniejszych newsów - ustawienie sceny w formie krzyża będzie podobnie, jak na spotkaniu, które miało miejsce na PGE Narodowy „Stadion Młodych”. Chcemy, aby wszyscy siedzący w różnych miejscach mieli jak najlepszą widoczność osób posługujących podczas spotkania. Centrum sceny będzie w okolicach środka „krzyża”. Dzięki takiemu ustawieniu sceny osoby siedzące na trybunach będą miały lepszą widoczność.

Nie ma więcej miejsc

Kochani, mamy obecnie przepełnienie na hali i nie możemy przyjąć więcej osób – dlatego zapisy zastały zakończone. Osoby, które posiadają voucher także nie mogą się już dopisać – gdyż, jak w nim informowaliśmy – liczy się kolejność zgłoszeń. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie!

News dla kobiet z rekolekcji „Gody Baranka”!

W związku z ogłoszeniem podanym podczas rekolekcji „Gody Baranka”, dotyczącym wydarzenia „Usprawiedliwieni2103”, prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponawiamy prośbę do kapłanów!

Wszystkich księży chcących posłużyć Sakramentem Pokuty i Pojednania (choć godzinę między 8.00, a 17.00) podczas wydarzenia „Usprawiedliwieni2103”, 20 kwietnia 2024 r. w Koszalinie, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kapłanów, którzy będą posługiwać mamy pamiątkową książkę.

Poszukujemy osoby na najdłuższe klaskanie świata!

Jak informowaliśmy wcześniej, planujemy 20 kwietnia 2024 r. pobić rekord w indywidualnym klaskaniu (cel i sens podany na stronie). Poszukujemy osoby, która chciałaby ten rekord ustanowić. Taką osobę prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z tego klaskania będzie transmisja, więc będzie można obserwować w Internecie osobę, która podjęła się tego zadania.

Pilne!

Przypominamy! W dniu wydarzenia nie będzie możliwości wykupienia dodatkowych posiłków. Obecnie można jeszcze (dla osób posiadających wejściówki) zamówić obiady pisząc na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia włącznie.

św. Jan Paweł II

Dziś wspominamy św. Jana Pawła II, z którym związany będzie mały akcent podczas wydarzenia. 

Najdłuższe klaskanie świata

Planujemy z tego klaskania zrobić transmisję, więc będzie można obserwować w Internecie osobę, która podjęła się tego zadania.

„U2103”

Przypominamy, że wydarzenie „Usprawiedliwieni 2103” wpisuje się w świętowanie Okresu Wielkanocnego, na którym tak bardzo nam zależało, by nie był on mniej dowartościowany, niż Wielki Post.

Ps. Dziś zmieniamy czas na letni.

Zmartwychwstanie

Już dziś wielu rozpoczyna świętowanie najważniejszych świąt chrześcijaństwa – Zmartwychwstania Pana Jezusa. Niech nie zabraknie Zmartwychwstania Chrystusa w nas, choć w jednej sferze życia, która jest umarła.

Wielki Piątek, a „U2103”

Dziękujemy wszystkim, którzy dziś podjęli jakąkolwiek formę postu w intencji wydarzenia. O różnego rodzaju posty ofiarowane za wydarzenie, nawet te krótkie i pozornie mało znaczące, jak jedna kawa mniej, jeden kilometr więcej przebiegnięty, czy minutę dłuższe mycie zębów prosimy także przez najbliższe dni do wydarzenia.

Wielki Czwartek

Z racji dnia kapłańskiego wszystkim kapłanom, szczególnie tym, którzy zapisali się na wydarzenie składamy najlepsze życzenia trwania przy Bogu i wydawania trwałych owoców.

Przepraszamy

Obiecaliśmy, że w tygodniu uda się nam rozesłać maila z informacją, czy jesteście Państwo w grupie pierwszych czterystu osób zapisanych na rekolekcje. Przepraszamy, że jeszcze nam się to nie udało, i prosimy o cierpliwość.

Inne stoiska podczas wydarzenia

Na wydarzeniu „Usprawiedliwieni 2103”, oprócz stoiska Fundacji, nie przewidujemy innych stoisk z powodu braku miejsca.

Obiady

Jak informowaliśmy w newsie z 21 lutego cieszymy się, że większość osób rejestrujących się na rekolekcje wykupiła obiady. Choć w dniu wydarzenia nie będzie możliwości wykupienia dodatkowych posiłków, to jeszcze obecnie można zamówić obiady poprzez formularz dostępny na stronie  www.usprawiedliwieni2103.pl do 15 kwietnia włącznie.

Parkingi

Na ostatnich rekolekcjach mieliśmy ogromną trudność z parkingami z racji na setki samochodów, które przyjechały pod halę. Już teraz zachęcamy, aby pomyśleć o zmniejszeniu liczby samochodów, dobierając się tam gdzie to możliwe w kilka osób na jedno auto, ponieważ pod halą jest ograniczona ilość miejsc parkingowych. Miejsce dodatkowych parkingów wskażemy w newsie tuż przed samym wydarzeniem.

Pasterz naszej diecezji

Na spotkaniu „Usprawiedliwieni2103” będzie z nami obecny Jego Ekscelencja bp. Zbigniew Zieliński.

Prośba do kapłanów

Wszystkich kapłanów chcących posłużyć Sakramentem Pokuty i Pojednania podczas wydarzenia „Usprawiedliwieni2103” prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kapłanów, którzy będą posługiwać mamy pamiątkową książkę.

Transmisja ?

Odpowiadając na pytania, dotyczące transmisji z wydarzenia, pragniemy poinformować, że z racji na przygotowywane bardzo osobiste wątki konferencji – wydarzenie nie będzie transmitowane.

 

Został tylko miesiąc do wydarzenia

Cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania i pracujemy, by te jednodniowe rekolekcje były jak najlepiej przygotowane.

Sklepik

Dobra informacja dla tych, którzy nie załapali się do grupy pierwszych 400 osób zgłaszających się na rekolekcje.

Ksiązki i płyty, które otrzymają osoby, które zapisały się jako pierwsze będą także możliwe do kupienia na stoisku Fundacji SMS Z NIEBA.

Prezenty!

Tak, jak informowaliśmy w jednym z wcześniejszych newsów, pierwszych 400 osób zapisanych na wydarzenie „Usprawiedliwieni2103” otrzyma jedną z dziesięciu publikacji autorów obecnych na wydarzeniu.

Do pierwszych czterystu osób, które zapisały się i potwierdziły swoją obecność w najbliższym tygodniu wyślemy e-mail, stąd poznacie Państwo, że jesteście w grupie osób, które otrzymają prezent.

Prosimy postąpić według instrukcji podanej w e-mailu.

Kochani, wracamy z newsami

Ostatnie tygodnie to próba doprowadzenia do potwierdzenia rezerwacji u wszystkich, którzy rezerwacji dokonali. Zależało nam na tym, aby zajęte miejsca nie były puste, gdyż liczba miejsc na hali jest ograniczona, i mamy świadomość, że nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w jednodniowych rekolekcjach.

Mobilna kaplica

Na spotkanie będzie uruchomione, przy hali, „Mobilne Oratorium”, w którym przez czas trwania spotkania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. 

Sklepik

Wszyscy uczestnicy rekolekcji, po zarejestrowaniu otrzymają informator rekolekcyjny, dzięki któremu, w naszym fundacyjnym sklepiku będzie można kupić książki z maksymalnym rabatem.

Brakujące vouchery

Parafie, w których zabrakło voucherów prosimy o kontakt z biurem, abyśmy mogli zaradzić zaistniałej sytuacji.

Wyżywienie podczas rekolekcji

Bardzo się cieszymy, że większość osób rejestrujących się na rekolekcje wykupiła obiady. Menu jest podane przy rejestracji.

W dniu wydarzenia nie będzie możliwości dokupienia dodatkowych posiłków.

Bogu dzięki za to i…

… idziemy dalej! A o co chodzi? Choć do rekolekcji zostały jeszcze dwa pełne miesiące (sobota 20.04.2024 r.), to już mamy jedną trzecią hali sportowej zajętą! Prosimy osoby nie posiadające kodu z voucherów, aby śledziły rozważania ks. Rafała Jarosiewicza na kanale SMS z Nieba TV, aby mogli tą drogą je także otrzymać.

Niespodzianki dla ambitnych

Na wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103, oprócz tego, co mamy w programie, przewidujemy dla chętnych dodatkowe niespodzianki. Dla tych, którzy dotrą między godziną 8:00, a 9:00 dodatkowe niespodzianki.

Został tylko tydzień na wykorzystanie vouchera

Kochani, aby uniknąć sytuacji z ostatnich rekolekcji, gdy wiele osób nie zdążyło się zapisać w terminie, i setki miejsc na hali zajęły osoby z innych diecezji, zwracamy się do was, aby zrobić to jak najszybciej!

Billboardy przy twojej parafii

Przy niektórych kościołach diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej pojawiły się billboardy informujące o spotkaniu Usprawiedliwieni 2103. Kapłanów, którzy chcieliby, aby taki billboard dojechał do nich na parafię prosimy o kontakt.

Masz bilet z tamtego roku?

Do wszystkich, którzy mają niewykorzystany bilet z ubiegłego roku zostanie w najbliższych dniach wysłany e-mail, aby potwierdzić swoją obecność. W przypadku, gdyby do 20 lutego taki mail nie dotarł, prosimy o telefon 512 246 412

Msze trwają

W ubiegłym roku przekazaliśmy następującą informację: "Jak zapowiadaliśmy, rozpoczynając przygotowania do wydarzenia, na każdy dzień roku (zanim się ono rozpocznie) - przewidziana jest Eucharystia za wszystkich, którzy danego dnia coś dobrego zrobią dla wydarzenia". Otrzymaliśmy pytania: 

  • Czy to oznacza, że trzeba to gdzieś zgłaszać jeśli coś takiego robimy? Nie! Nie trzeba nigdzie zgłaszać tego, co dobrego zrobiliśmy dla wydarzenia Usprawiedliwieni 2103/
  • Co można zrobić dla rekolekcji Usprawiedliwieni 2103? Możliwości jest wiele: udostępnianie, promowanie, pisanie o tym, robienie filmików ale i modlitwa, post, jałmużna. Możesz zrobić coś oryginalnego, co Ty wymyślisz, a co będzie dobre. Powodzenia w kreatywności.  

Kwadrans z autorem

Na Usprawiedliwieni 2103 (w tym roku) będzie miejsce na „Kwadrans z autorem”. To tam pierwszych 400 zapisanych uczestników rekolekcji,  będzie mogło dostać jedną z 10 książek autorów obecnych na wydarzeniu, a nawet poprosić o autograf. Oczywiście, jedną z tych osób podpisujących swoje książki będzie p. Marcin Jakimowicz.

Możliwość posiłku

Kochani, ponieważ rekolekcje trwają prawie cały dzień, to podobnie jak na wcześniejszych wydarzeniach, które organizowaliśmy na hali, dajemy możliwość zakupu wyżywienia.

Dokonując zgłoszenia można wybrać opcję z posiłkiem lub bez. 

Nie będzie możliwości zakupu na miejscu.

Mamy datę wydarzenia

Tak jak informowaliśmy w newsie z ubiegłego tygodnia, że w dniu dzisiejszym ujawnimy datę wydarzenia Usprawiedliwieni2103, z radością podajemy do Waszej wiadomości, że spotkanie będzie miało miejsce dnia 20.04.2024r. w Koszalinie.

Pierwszeństwo zapisów

Kochani, ponieważ na hali mamy ograniczoną liczbę miejsc, a zainteresowanie tym wydarzeniem jest ogromne, to pierwszeństwo zapisów mają osoby, które otrzymały vouchery. Jest to związane ze specjalną prośbą naszych Księży Biskupów.

Dlatego też każdy, kto taki voucher otrzymał, ma określony czas na zapisanie się na rekolekcje. Data ta jest podana w środku vouchera. 

Dotknięcie szaty Jezusa…

W ewangelii mamy piękny opis kobiety, która przyszła ze swoim kłopotem (chorobą) do Zbawiciela. Nie została ona zawiedziona. Na rekolekcjach będzie ważny moment, w którym będziemy mogli (podobnie jak ona) dotknąć Jego szaty, gdyż Pan Jezus uzdrawia dziś tak, jak uzdrawiał 2000 lat temu.

... dotknęła się frędzli Jego płaszcza. Bo sobie mówiła: Żebym się choć Jego płaszcza 
dotknęła, a będę zdrowa. Jezus obrócił się, i widząc ją, rzekł: 
«Ufaj, córko! Twoja wiara cię ocaliła». I od tej chwili kobieta była zdrowa.

Charakter spotkania w tym roku

Spotkanie będzie miało formę jednodniowych rekolekcji charyzmatycznych. Poprowadzi je m.in. świecki ewangelizator, rekolekcjonista, autor wielu książek i artykułów w Gościu Niedzielnym - p. Marcin Jakimowicz. 

Miejsce spotkania!

Podobnie jak poprzednie rekolekcje, które zgromadziły setki osób z całej Polski (ilustruje to zdjęcie dodane do tego newsa), będzie to ta sama hala na ul. Dąbka w Koszalinie. 
Choć wydaje się, że hala jest duża - liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego prosimy, aby zapisów nie odkładać na ostatni dzień. 

Nowa data!

Kochani, znamy już datę kolejnego wydarzenia Usprawiedliwieni2103.pl. Cieszymy się, że datę będziemy mogli podać już 11 lutego 2024 i zdradzimy już teraz, że będzie to jeszcze ponad dwa miesiące przed nim, aby móc się zorganizować. Zmieniła się natomiast formuła wydarzenia. Zapraszamy do śledzenie codziennie newsów tu na stronie, gdzie będziemy na bieżąco informować i odsłaniać szczegóły spotkania i jego charakter.

Kochani, nie zaniechaliśmy pracy nad wydarzeniem!

Pomimo, iż nie ma jeszcze daty na rok 2024, prace trwają! W dniu wczorajszym odbyło się kolejne spotkanie z księdzem biskupem Zbigniewem Zielińskim, aby to wydarzenie było dobrze zaplanowane i przygotowane. Serdecznie dziękujemy za modlitwę i w niej o Was pamiętamy.
w imieniu organizatorów - ks. Rafał Jarosiewicz

Nowa szata!

Na wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103 - Mobilny Konfesjonał będzie już z "nową szatą" tzn. przygotowujemy nową zewnętrzną grafikę na 10-lecie funkcjonowania tego dzieła. 

Życzenia...

Dziś najważniejsze święta chrześcijaństwa. Zwycięstwo życia nad śmiercią, miłości nad lękiem. Niech Zmartwychwstanie będzie dla nas powodem do radości i odkrywania sensu naszego życia. Niech On zmartwychwstaje w nas, abyśmy nie mogli nie mówić o tej miłości. Jezus żyje! Bądźmy Jego świadkami!

Przygotowujemy Muzeum!

Na wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103 będzie obecne Muzeum Najdłuższego Rachunku Świata! To w nim będzie można zobaczyć i usłyszeć historię, którą napisał ten rachunek. Cieszymy się, i wierzymy że muzeum zainspiruje tysiące osób by marzyć! 

Prezenty!

Codziennie w rozważaniach na kanale You Tube SMS z Nieba TV - w ostatniej części każdego odcinka staramy się przygotować dla Was prezent. Co trzeba zrobić?

Lekarz i autor książek na wydarzeniu!

Na Usprawiedliwieni 2103 będzie jak już wiecie kącik pt.:„Kwadrans z autorem”. Kolejną osobą zaproszoną do niego jest pan Lech Mucha - lekarz i autor książek.

Msze św. trwają!

Jak zapowiadaliśmy rozpoczynając przygotowania do wydarzenia - na każdy dzień (zanim wydarzenie się rozpocznie) - przewidziana jest Eucharystia za wszystkich, którzy danego dnia coś dobrego zrobią dla wydarzenia.

Dziś Droga Krzyżowa o pokój

Dziś Droga Krzyżowa o pokój - rozważania: 

Znani i cenieni Kapłani z TiK Toka… 

21.37 - na YouTube SMS z Nieba TV 

Możesz? Udostępnij i Podaj dalej! 

Cześć z nich poznasz dziś gdy będą prowadzić modlitwę! 

Usprawiedliwieni 2103

Dziękczynienie za posługę bpa Edwarda Dajczaka

W dniu dzisiejszym o 11.00 w katedrze Koszalińskiej, będziemy uczestniczyć w niezwykłej Mszy św. dziękczynnej za 15 lat posługi biskupa Edwarda Dajczaka. 

Przez całe lata wspierał on i błogosławił podobnym inicjatywom. 

24h dla Pana

Właczamy się w papieską inicjatywę "24 godzin dla Pana". Zachęcamy, aby pobrać materiały duszpasterskie w języku polskim, które można wykorzystać podczas celebracji "24 godzin dla Pana" w dniach 17-18 marca 2023 r.

nowaewangelizacja.org 

SMS z Nieba TV razem z u2103

Codziennie w rozważaniach na kanale YouTube SMS z Nieba TV - w ostatniej części - kolejne informacje, konkursy, postęp prac nad wydarzeniem. Zachęcamy do śledzenia. 

Aby nie zabrakło go za rok! 

Na Usprawiedliwieni 2103 (w tym roku) miał być w kącik „Kwadrans z autorem” - Grzegorz Miecznikowski! 

Nie chcemy, aby go zabrakło za rok! 

Przypominamy: Każdy z uczestników będzie mógł dostać jedną z 10 książek autorów obecnych na wydarzeniu a nawet poprosić o autograf.

Jeśli chodzi o zapisy na spotkanie z jedną z osób - cierpliwości! 

Jeszcze możesz zaproponować datę!

Kochani, co poszukiwania nowej daty wydarzenia Usprawiedliwieni 2103. 

Pod filmikiem z rozważaniami

Kącik „Kwadrans z autorem”

Na Usprawiedliwieni 2103 (w tym roku) miał być kącik „Kwadrans z autorem”. Miało to być zaprezentowane w tym tygodniu. 

Nie chcemy by go zabrakło za rok! 

Szukamy nowej daty!

Rozpoczęliśmy poszukiwania nowej daty wydarzenia Usprawiedliwieni 2103. 

Pod filmikiem z rozważaniami

0świadczenie

Z racji kontrowersji spowodowanych datą planowanego wydarzenia i przypisywaniem organizatorom złych intencji, jesteśmy zmuszeni przełożyć spotkanie Usprawiedliwieni2103. Chcemy uniknąć sytuacji, w której zarzuca się organizatorom, a szerzej Kościołowi promowanie wagarowania i przyzwalanie na uciekanie w pierwszym dniu wiosny ze szkoły. 

Intencja, która nam przyświecała podczas planowania wydarzenia, zakładała wręcz przeciwnie – zaproponowania pełnoletnim uczestnikom, niepełnoletnim uczniom oraz ich opiekunom alternatywy dla wagarowania w postaci wspólnego, zaplanowanego i zorganizowanego wyjścia w podanym dniu.

W sytuacji, w której nasze intencje mogą zostać źle zrozumiane, nie chcemy przyczyniać się do dawania pożywki głosom nieprzychylnym Kościołowi. Ze smutkiem przekładamy nasze spotkanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym obiekcie, w marcu przyszłego roku, choć nie 21 marca.

Bilety, które już zostały zakupione, zachowują swoją ważność. Oczywiście, przewidujemy również za nie zwroty pieniędzy. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów zostaną podane w najbliższym czasie/mailowo.

w imieniu Organizatorów
ks. Rafał Jarosiewicz

Piękno…

Piękno… niech ten (8 marca)  dzień dla Wszystkich Pań wyjątkowy - będzie codziennie…
Jeśli światła choć trochę tworzą piękno - niech rownież oddają chwałę Bogu… na Usprawiedliwieni 2103 
 
 
 
Ps. To przykładowo dobrane światła do zupełnie innej inicjatywy…

Książka na ulicach!

Kochani, na ulicach miast rozdajemy książki! Tak, to śmiała akcja, która nie była powiązana ( do dziś) aż tak ściśle ze spotkaniem Usprawiedliwieni 2103. Od teraz bowiem w każdej rozdanej książce jest pieczątka z zaproszeniem na to spotkanie. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie! 

Podaj dalej

Zapraszamy podajmy plakat dalej! Tu możesz pobrać.  

Wydrukuj!

Udostępnij a jak chcesz - przerób i dodaj co uważasz! 

pobierz plakat

A co, jeśli mam już książkę "7"?

Mogło się zdarzyć, że książka "7" jest już w Twoim posiadaniu. Mamy na to rozwiązanie. Po odebraniu książki przy wejściu do hali, możesz się udać do stoiska o nazwie: "Wymiana książek", Byśmy wiedzieli ile książek mamy przygotować na wymianę, potrzebujemy Twojego zgłoszenia. 
Książka, którą proponujemy, to "M+P+J", autorstwa Magdaleny Plucner i ks. Piotra Jarosiewicza.

Zaproszenie na audycje

Już jutro, kilka minut po godzinie 8.00, (5 marca 2023 r. ) w Polskim Radio Koszalin audycja poświęcona wydarzeniu Usprawiedliwieni 2103. 
Pierwsza część audycji będzie dotyczyła ingresu księdza biskupa Zbigniewa Zielińskiego do katedry koszalińskiej, natomiast druga - spotkania, które przygotowujemy. 
Zapraszamy!

Zapisy na wolontariat otwarte!

Tak, jak informowaliśmy przez różne media społecznościowe, będziemy potrzebowali, podczas spotkania Usprawiedliwieni 2103, pomocy wolontariuszy. 
Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby dać ze swojego czasu trochę więcej Bogu.

5 złotych - nie masz?

5zł* za bilet to kwota, która powinna być możliwa dla każdego. Jednak jeśli masz problem nawet z kwotą 5zł to skontaktuj się z nami w celu uzyskania biletu bez opłacania 5zł cegiełki. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

* Bilet w całości stanowi cegiełkę na zakup sprzętu medycznego dla ratowania ludzi w rejonach objętych wojną. 

Modlitwa wstawiennicza

Na spotkaniu przewidujemy modlitwę wstawinniczą dla osób chętych.
Aby wziąć w niej udział - osoby niepełnoletnie - muszą okazać pozwolenie na to od swoich rodziców. Wzór (podpisany) prosimy przywieźć na spotkanie. Wzór będzie można pobrać ze strony po niedzieli 26.02.2023

Scena w kształcie ...

Kontynuujemy ustawienie sceny podobnie jak na spotkaniu, które miało miejsce na PGE Narodowy pt.: Stadion Młodych. Chcemy, aby wszyscy siedzący w różnych miejscach mieli jak najlepszą widoczność osób posługujących podczas spotkania. Centrum sceny będzie w okolicach środka "krzyża".

Konferencja prasowa [VIDEO]

Wczoraj (22go) oficjalnie rozpoczęliśmy promocje wydarzenia Usprawiedliwieni2103 na konferencji prasowej w Koszalinie. Dziękujemy za przybycie przedstawicielom mediów.

Zapraszamy do oglądania:

Zapisy otwarte!

Rozpoczęliśmy zapisy na spotkanie Usprawiedliwieni 2103 i cieszymy się, że możecie sami wybrać miejsca i zakupić "symboliczne bilety". Są one przede wszystkim po to, aby wszyscy którzy przyjadą z różnych stron Polski - mieli zarezerwowane miejsca siedzące. Cała kwota ze sprzedaży (tak jak informowaliśmy na konferencji prasowej) - będzie przeznaczona na zakup sprzętu do medycznego potrzebnego na Ukrainie. 

Logo Fundacji SMS z Nieba

 

Fundacja SMS z Nieba
ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin
tel. 512-246-412
email: fundacja@smsznieba.pl

KRS: 0000475218
NIP: 6692520108
REGON: 321424220

Logo Duszpasterstwa Młode Wino

 

Duszpasterstwo Młodzieży
Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
mlodewino.pl